Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

creation


Maľujem energetické obrazy.
Maľujem osobné liečivé obrazy s písomným posolstvom.

Maľujem partnerské a manželské obrazy s posolstvami pre oboch partnerov.
Maľujem krajinky na želanie s liečivou silou.
Moje obrazy liečia vesmírnou i zemskou energiou.

 


 

Už ako malé dievčatko som veľmi rada maľovala a kreslila všetko čo bolo krásne.

Kvety, potoky, kopce, záhrady, stromy, chrobáčiky. Rada som si vymyslela rôzne pesničky aj rozprávky a básničky. Vtedy som ešte nevedela, že raz budem maľovať obrazy či písať knihy. Aj keď som o tom snívala, môj život sa veľa rokov uberal iným smerom. Až posledných 10 rokov som sa začala vyjadrovať cez obrazy a maľovať intenzívnejšie, spontánne a s radosťou. Našla som v tom naplnenie. Ku obrazom veľakrát prichádzajú i posolstvá z vyžších sfér a tak som sa rozhodla vydať i knihu s názvom "Transmisné obrazy". Okrem toho píšem i rôzne básne o láske, o prírode a o všeličom. Možno že sa raz rozhodnem urobiť z nich zbierku s ilustráciami. Avšak najviac zo všetkého tvorím vo svojich predstavách prekrásne priestory, nádherné krajinky. Mojimi spolutvorcami sú Anjeli, víly ktoré mi pritom pomáhajú a ja im za to všetko zo srdiečka ďakujem. Ak máte záujem o osobný obraz, stači mi na to meno, adresa kde teraz bývate a dátum narodenia.


 

 


 


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: