Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Meditation


Robím tiež osobné meditácie podľa potreby Vašej duše, vediem Vás do hlbokých úrovní, kde hľadáme spolu príčiny súčasných problémov, zároveň Vás vediem k riešeniu.

 

Nahrávala som tieto krásne meditácie:

 

Uzdravenie s Lady Gaiou - Meditácia s Matkou Zemou

Uzemňujúca meditácia kde sa spojíme priamo s jadrom Matky Zeme, naplníme sa Zemskou energiou. Zem nás očistí a stiahne z nás všelijaké bloky, bolesti a trápenia. Zároveň nás naplní svojou silou, láskou a svetlami a súčastne sa prepojíme v svojom srdci s Božským Svetlom a naplnime energiou celé telo. Na pomoc nám prichádzajú i panny rubínového jazera v ktorom sa okúpeme. Meditácia prispieva k uzdraveniu celého tela.

 

CD Uzdravenie s Lady Gaiou

 

 

Odpustenie a prijímanie sa navzájom - meditácia na harmonizovanie vzťahov:

Prekrásna meditácia cesta do vnútorného chrámu. Milosrdenstvom naplňujúca, odpúšťajúca, očistná a rozpúšťajúca všetky trápenia a zážitky celoživotné až od počiatku stvorenia. Naplňujúca Svetlom a Láskou, mimoriadne hlboká. Srdečne Vás pozývam na túto prekrásnu cestu ak máte akýkoľvek nevyriešený vzťah s kýmkoľvek, pomocou tejto meditácie môžete oslobodiť seba a všetkých. Urobíte tak nesmiernu službu pre očistenie vzťahov od negatívnych zážitkov a pochopíte druhých, vcítite sa do nich. Je dobre pracovať s týmto aspoň 7 dní s jednou a tou istou osobou, ale podľa potreby aj dlhšie.

 

CD Odpustenie a Prijimanie sa navzájom

 

 

Kristove správy + Transmisná meditácia

Posolsvo prichadzajúceho Svetového Učiteľa do každodenného života človeka. Lubica Weiss prijala dve posolstvá od Maitreya Krista počas obdobia jarných splnov, aby vám priblížil svoju prítomnosť tu na Zemi. Vlastne nikdy zo zeme neodišiel. Celé tisícročia prebýval v úrovniach Himalájí a v roku 1977 sa rozhodol vstúpiť do verejného života a pracovať medzi ľuďmi ako jeden z nás. Stačí sa naladiť na Jeho meno Kristus alebo Maitreya a Jeho energia putuje ku nám. Je to všeobímajúca láska. On je vyslancom Boha. Plní Jeho vôlu. Prichádza aby nám ukázal cestu do budúcnosti plnej lásky, svetla, harmónie, porozumenia i spolupráce.

Je tu ukážka Transmisnej meditácie ako pomoci Matke Zemi v spolupráci s Majstrami Múdrosti, teda Nanebo vystúpené bytosti, ktoré sem prichádzajú ku spolupráci pre celú Zem. Kniha Transmisná meditácia  - Benjamin Creme

CD Kristove Správy + Transmisná Meditácia


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: